O mnie

Nazywam się Patrycja Juszkat. Ukończyłam studia podyplomowe z psychotraumatologii oraz edukację w zakresie psychoterapii systemu Wewnętrznej Rodziny (Internal Family Systems, w skrócie IFS) i prowadzę sesje indywidualne w tym nurcie. 

Jestem również mediatorką, członkinią Stowarzyszenia Mediatorów Sądowych, konsultantką kryzysową udzielającą pierwszej pomocy psychologicznej oraz założycielką International Centre For Healthy & Safe Relationships. Obecnie jestem w trakcie studiów psychologicznych ze specjalizacją kliniczną, ale na tę chwilę nie jestem jeszcze psychologiem.

Bardzo cenię sobie odpowiedzialność- swoją pracę poddaję stałej superwizji dr Michała Jasińskiego, certyfikowanego nauczyciela Coherence Psychology Institute w Barcelonie. Odbyłam również własną, dwuletnią terapię w nurcie IFS oraz terapii koherencji.

Nieustannie dbam o poszerzanie swoich kompetencji. Biorę udział w międzynarodowych szkoleniach, dzięki którym stale rozwijam swoją wiedzę, doświadczenie oraz warsztat. Równocześnie bardzo ważna jest dla mnie pokora oraz świadomość, w którym miejscu kończy się moja wiedza i umiejętności. Staram się wtedy przekazać kontakt do zaufanej osoby, która jest dla mnie autorytetem w danym obszarze, a wstępna konsultacja pozostaje bezpłatna.

Specjalizuję się w pomocy osobom doświadczającym trudności w relacjach, komunikacji oraz regulacji emocji. Pracuję z osobami mieszkającymi w różnych zakątkach świata, w języku polskim oraz włoskim, podczas indywidualnych sesji online. 

Odkąd pamiętam fascynują mnie języki obce. Posługuję się angielskim, włoskim, hiszpańskim oraz francuskim. Prywatnie jestem mamą 12 letniego chłopca oraz wielką fanką szopów praczy.

Zawsze chciałam stworzyć takie miejsce, w którym można poczuć się bezpiecznie i komfortowo. Doskonale rozumiem, jak trudno jest czasem poprosić o pomoc, napisać wiadomość lub zadzwonić. Nieraz na pierwszej konsultacji słyszę: „Potrzebowałam kilku tygodni/miesięcy, żeby zebrać się na odwagę”. Wiem z doświadczenia, że nie zawsze są też warunki, żeby porozmawiać w przytulnym, spokojnym miejscu. Niektórzy klienci łączą się ze mną z samochodu, parkingu, ławki w parku. Tym bardziej jest dla mnie ważne, aby zapewnić taką atmosferę, w której można czuć się swobodnie. Nie oceniam, nie krytykuję, nie przerywam. Jestem z natury ciepłą osobą, i to słowo chyba najczęściej pojawia się w opiniach moich klientów. O swojej pracy myślę jako o spotkaniu człowieka z człowiekiem, serca z sercem. Tak po ludzku.

OPINIE

Psychoterapia z Patrycją, to nie tylko rozmowy, ale przede wszystkim DOŚWIADCZANIE. Doświadczanie bardzo namacalnych głębokich zmian. Metody oparte na rekonsolidacji pamięci, połączone z niezwykłą empatią i obecnością Patrycji sprawiły, że na prawie każdej z naszych sesji doświadczałem przełomu w swoim myśleniu i odczuwaniu. Wszystko to, po 3 miesiącach współpracy, sprawiło, że czuję się wolny od rzeczy, które blokowały mnie przez niemal całe wcześniejsze życie. Z całego serca polecam absolutnie każdemu, kto nadal się waha.

Adrian

Pani Patrycja to niezwykła osoba, pełna empatii, zaangażowania i ciepła. Bardzo profesjonalnie i ze zrozumieniem przeprowadziła mnie przez trudne tematy. Jestem pod wrażeniem. Bardzo dziękuję za okazane serce.

Magdalena Wojtkowiak

 

Pani Patrycja – Kobieta Anioł. Empatia, profesjonalizm, ogromna wiedza i morze cierpliwości i wsparcia, to tylko kilka nielicznych słów, które przychodzą mi na myśl po spotkaniach z Panią Patrycją. Jej praca i zaangażowanie ratują duszę i ciało. Polecam z całego serca!

Paula Mirosław

Szczerze polecam Panią Patrycję oraz Pracownię Dobrych Relacji. Profesjonalizm i życzliwość to standard, a samo przewodnictwo Pani Patrycji w sesjach jest nieocenione. Kobieta z wielkim sercem. Panią Patrycję polecam wszystkim tym, którzy chcą pokochać każdą część siebie i żyć w systemie wewnętrznie szczęśliwej rodziny. Dziękuję, Pani Patrycjo.

Magdalena Grzelak

Z całego serca polecam spotkania z P. Patrycją. Jest bardzo życzliwą i empatyczną osobą. Już po dwóch spotkaniach widzę różnicę w swoim podejściu do niektórych spraw. Pozdrawiam serdecznie.

Dagmara Dentkiewicz

Ocena współpracy z Pracownią Dobrych Relacji Pani Patrycji Juszkat oceniam na więcej niż 5 proponowanych gwiazdek. Bardzo empatyczna, ciepła, pełna spokoju specjalistka o wielkim sercu, która pomoże przeprowadzić przez wszystkie burze, dać wielkie wsparcie, kiedy go potrzeba. Po każdym spotkaniu czuję się lżej, jakby mi ubyło kolejnego kamienia w plecaku na szlaku zwanym życiem. Jestem wdzięczna za każde spotkanie.

Ola Kubiak-Schneider

Nasza konsultacja rodzicielska w Pracowni Dobrych Relacji odbyła się już kilka miesięcy temu, a wciąż oddziałuje pozytywną energią na nasze codzienne życie z małym człowiekiem. Dziękujemy za wiarę w nas jako rodziców, bardzo tego potrzebowaliśmy! Polecamy z całego serca.

Alina Klocek

Ciepła, wrażliwa, słuchająca… czyli wszystko, co trzeba, gdy sztorm w sercu i umyśle.

Jolanta Śledak

Bardzo ważne było dla mnie zdanie, które Pani Patrycja powiedziała na początku naszych spotkań: „My nie oceniamy, tylko pracujemy nad tym, co stanowi problem”.

opinia anonimowa

(…) Pragnę podkreślić, że Pani Patrycja nie stawia spraw finansowych na pierwszym miejscu.

opinia anonimowa

Z czystym sumieniem mogę polecić Patrycję. Dzięki niej zrozumiałam, w jaki sposób radzić sobie z problemami i wiem, jak kontrolować swoje emocje. Po sesjach czuję, że bardziej kontroluję swoje życie.

Paulina

Bardzo dziękuję Pani Patrycji za spotkania online. Wniosły one więcej spokoju oraz luzu do napiętych relacji w mojej rodzinie. Za każdym razem podczas rozmowy było słychać troskę i wrażliwość w głosie Pani Patrycji, co mocno pomagało na uważniejsze spojrzenie w głąb siebie. Dziękuję.

opinia anonimowa

Pierwszy kontakt podjęłam będąc totalnie zdesperowana i w ogromnym kryzysie, a Pani Patrycja nie zlekceważyła mojego stanu i pomimo ogromu pracy, który miała w tamtym dniu, znalazła czas dla mnie. Bardzo doceniam to, że wykrzesała dla mnie ten czas, bo dzięki jej pomocy przetrwałam najtrudniejszy dla mnie okres.

opinia anonimowa

Patrycjo, bardzo cieszę się, że spotkałam Ciebie właśnie w tym roku, roku narodzin mego pierwszego dziecka, a zarazem wielkiego przełomu myśli o sobie i życiu. Dziękuję Ci za ciepło, delikatność, a zarazem ogromny profesjonalizm. Wspierasz mnie, kiedy chcę stać się lepsza dla siebie, męża, dziecka, rodziny, przyjaciół. I powiem Ci jedno – uwielbiam stawać się naprawdę dojrzałą kobietą! Dziękuję!

Noemi

Cudowna, ciepła, życzliwa, cierpliwa, słuchająca i słysząca drugiego człowieka. Pomaga otworzyć to, co pozamykane, spojrzeć na siebie samego i sytuację z zupełnie innej perspektywy. Rozmowa z nią przynosi ulgę, daje nadzieję, rozpala ciepło, dodaje skrzydeł, budzi do życia, otwiera oczy, pozwala dostrzec to, co było niewidzialne, pozwala zlokalizować to, co gryzie i przeszkadza, oraz uczy, jak przekształcić to w to, co budujące i rozwijające, oraz naprawiające. Dziękuję, Patrycjo.

opinia anonimowa

Patrycjo, dziękuję. Twoja pomoc jest nieoceniona, pomysły niebanalne. Rozmowa z Tobą to niesamowita dawka energii i inspiracji, aby być lepszym rodzicem, człowiekiem.

opinia anonimowa

Chciałabym podziękować za pomoc w naprawieniu swojego życia. Jestem zupełnie inną osobą. Praca z Tobą to była wielka przyjemność.

opinia anonimowa

Pracowałam z Panią Patrycją po ciężkim przeżyciu, jak śmierć bliskiej osoby oraz rozstanie. Pani Patrycja pomogła mi wrócić do równowagi po tak trudnych doświadczeniach oraz była dla mnie dużym wsparciem, którego tak potrzeba w takich chwilach.

Dzięki sesjom odkryłam nowe cele i ustaliłam wartości, na których mi zależało, dzięki czemu pozwoliło mi to polepszyć relacje z bliskimi i otworzyć się na nową, wartościową relację.

Współpraca z Panią Patrycją była oparta na partnerstwie, szacunku oraz słuchaniu moich potrzeb, a także propozycjach pracy nad obszarami, których sama nie zauważyłam, że można je poprawić. Każda propozycja zastosowania różnych form pracy, techniki czy przyjrzeniu się danemu obszarowi do pracy była bardzo trafna dzięki ogromnej intuicji i profesjonalizmowi, którymi Pani Patrycja się wykazuje.

Pani Patrycja jest bardzo skuteczna w swojej pracy i potrafi budować motywację dzięki swojemu pełnemu życzliwości, sympatii i chęci pomocy drugiej osobie. Jest ciepłą, otwartą, pozytywnie reagującą osobą z dużą empatią i współczuciem. Ze zrozumieniem, tolerancją i asertywnością prowadzi sesje dzięki połączeniu tych cech osobowości i profesjonalizmu. Jest osobą na właściwym miejscu w tym, co robi i dzięki temu nawet największe problemy nie są już tak ciężkie, a lęk przed rozmową o nich zostaje oswojony i każda sesja, choć czasem trudna i pełna trudnych emocji, kończyła się ulgą i nadzieją na lepsze.

Polecam pracę z Panią Patrycją dla każdego, zwłaszcza dla osób bardzo wrażliwych, które potrzebują poczucia bezpieczeństwa i zaufania, dla których taka wizyta budzi duży lęk. Bez obaw można jej zaufać, bo każda sesja była wartościowa, a to dobrze wykorzystany czas, który pozwolił wprowadzić pozytywne zmiany w życie.

R.M

+48 796 236 306 / kontakt@patrycjajuszkat.pl