Chciałabym podziękować za pomoc w naprawieniu swojego życia. Jestem zupełnie inną osobą. Praca z Tobą to była wielka przyjemność.

Sylwia Juszkiewicz

Cudowna, ciepła, życzliwa, cierpliwa, słuchająca i słysząca drugiego człowieka, czująca i rozumiejąca, dzięki temu trafiająca w sedno sprawy. Pomaga otworzyć to, co pozamykane, spojrzeć na siebie samego i sytuację z zupełnie innej perspektywy. Rozmowa z nią przynosi ulgę, daje nadzieję, rozpala ciepło, dodaje skrzydeł,  budzi do życia, otwiera oczy, pozwala dostrzec to co było niewidzialne, uczy jak nazywać rzeczy po imieniu, pozwala zlokalizować to co gryzie i przeszkadza oraz uczy jak przekształcić to w to co budujące i rozwijające oraz naprawiające. Dziękuję Patrycjo.

Barbara Treter

Jestem zachwycona współpracą z Patrycją – przeszłyśmy 10 inspirujących sesji, które pozwoliły mi ustalić co jest dla mnie ważne i jak te wartości zgrać z codziennością. Patrycja pomogła mi znaleźć sposób jak okiełznać moją niesystematyczność oraz przestać odkładać najistotniejsze rzeczy na później co pozwoliło mi wreszcie przestać się frustrować, że „znowu nie wyszło”)
Uwierzyłam, że dużo mogę bo mam w sobie fajne zasoby i, że ograniczenia istnieją tylko w mojej głowie! Cudny czas przede mną!
Gorąco polecam sesje z Partycją♥!

Ewa Francuzowicz-Idkowiak

„Kiedy uczeń jest gotowy spotyka mistrza”

Patrycja, bardzo cieszę się ,  że spotkałam Ciebie właśnie w tym roku. Roku narodzin mego pierwszego dziecka a zarazem wielkiego przełomu myśli o sobie  i życiu. Dziękuję Ci za ciepło, delikatność a zarazem ogromny profesjonalizm. Wspierasz mnie kiedy chcę stać się lepsza dla siebie, męża , dziecka, rodziny, przyjaciół. I powiem Ci jedno – uwielbiam stawać się naprawdę dojrzałą kobietą! Dziękuję!!!!

Noemi

Patrycjo, dziękuję. Twoja pomoc jest nieoceniona, pomysły niebanalne. Rozmowa z Tobą to niesamowita dawka energii i inspiracji, aby być lepszym rodzicem, człowiekiem.

Aleksandra Mróz-Musielak

Z czystym sumieniem mogę polecić Patrycję. Dzięki niej zrozumiałam w jaki sposób radzić sobie z problemami i wiem jak kontrolować swoje emocje. Po sesjach czuje że bardziej kontroluję swoje życie.

Patrycja Głowińska

W 2016 postanowiłem skorzystać z pomocy coacha, ponieważ w moim życiu zawodowym stanąłem przed ważnymi decyzjami. Sytuacja była złożona i nie udało mi się samemu rozwiązać tego problemu.

Zgłosiłem się do Patrycji Juszkat.

Nasza współpraca trwała kilka miesięcy. Spotkania przeprowadzane były w dyskretny i przyjazny sposób. Zaskakujące dla mnie było to, czego można dowiedzieć się o sobie odpowiadając na pytania coacha.

Sesje coachingowe z Patrycją Juszkat pozwalają poznać swoje mocne i słabe strony, swoje marzenia i obszary, które należy rozwinąć. Praca z Patrycją pomaga przeskoczyć własne granice  „niemocy w działaniu” i przejście do realizowania własnych celów.

Stworzona atmosfera pozwoliła mi zauważyć w moim życiu potencjał i pasje, których rozwój przyczynia się do harmonijnego rozwoju. Nakreślony plan działania  dał mi duża motywację do pracy i samorealizacji.

Z pełnym przekonaniem polecam Patrycję, jako sprawdzonego coacha, który zaraża energia i motywuje do realizacji planów. 

Jarosław Klawitter


Byłam sceptycznie nastawiona do coachingu, ale jednocześnie natychmiast potrzebowałam uporządkować to co od kilku miesięcy działo się w mojej głowie. Do tej pory myślałam że dużo wiem na temat takiej pracy i właściwie sama mogę to zrobić…ale nie mogłam. Wtedy spotkałam się z Patrycją po raz pierwszy. Myślę, że była to jedna z lepszych moich decyzji w 2016 roku. To co samej zajmowało mi tygodnie my robiłyśmy podczas jednej sesji, do tego zawsze wpadały mi do głowy nowe pomysły i rozwiązania. To co wydawało mi się ważne nagle okazywało się nieistotne bo gdzieś indziej leżał problem. Dostałam metody i gotowe ścieżki działania, które na bieżąco wykorzystuję. Absolutnie było warto.

Karolina Wilk

Mama poza schematami

Praca z Patrycją to owocna i fascynująca przygoda. Jako coach jest bardzo zorientowana na drugą osobę i jej potencjał. Podąża za procesami i zmianami, jakie się w niej dzieją. Czujnie reaguje na to, co działa, rezonuje i idzie za tym. Atmosfera spotkania z nią jest luźna i przyjazna, dzięki czemu szukanie konkretnych rozwiązań jest łatwiejsze. Poza tym to osoba, z którą się chce rozmawiać, bo jest po ludzku fajna i ma duże poczucie humoru! Patrycja pomogła mi uporządkować pewien chaos i odpowiedzieć sobie na parę trudnych pytań, które okazały się wcale nie aż tak trudne. Serdecznie polecam!

Celina Fit

Kocham pytania. Towarzyszą mi one w codziennym życiu i umożliwiają poznawanie siebie na nowo.
Jednak będąc samemu w temacie, często nie dostrzegamy wszystkich aspektów sprawy.Spojrzenie z zewnątrz ujawnia to, co dla nas niedostrzegalne. Takiemu spojrzeniu z zewnątrz poddałam się na sesjach z Patrycją.

Patrycja dzięki profesjonalnemu podejściu i trafności zadawanych pytań dotarła do nieujawnionych ograniczeń i blokad, z którymi mogłyśmy pracować. Nowe spojrzenie na siebie, przez pryzmat starych wzorców i programów pomogło mi zmienić perspektywę postrzegania siebie. Podczas pracy z Patrycją ujawnione blokady i ograniczenia zmniejszyły swoją moc, a nawet całkowicie zostały rozpuszczone. Sesje z Patrycją należały do przyjemnych i odkrywczych. Dziękuję.

Maria Prosper

Jestem osobą, która produkuje milion pomysłów na minutę. Dotyczy to życia zawodowego i prywatnego. Nadmierna kreatywność powoduje, że ciężko jest wybrać jeden cel i systematycznie go realizować. Coaching z Patrycją pomógł mi uświadomić sobie jaki jest nadrzędny cel, do którego dążę i według tego klucza organizować sobie listę priorytetów. Polecam “nadaktywnym”, czyli takim jak ja.

Asia Laskosz

Po pierwszej sesji z sympatyczną Patrycją Juszkat wiedziałem, że sposób, w jaki prowadzi coaching mi bardzo odpowiada. Są to dla mnie profesjonalne, ale też otwarte sesje, gdzie przez pomoc Pani Juszkat rozpoznałem swoje problematyczne obszary zachowań i myśli i teraz jestem w stanie je zmienić, żebym mógł dążyć do moich prawdziwych celów i znów mieć uczucie, że ja kontroluję własne życie.

Dawid Zdziabek-Bollmann

To było moje pierwsze bezpośrednie spotkanie z coachingiem i mogę tylko polecać innym zarówno ogólnie sesje coachingowe jak i usługi Patrycji Juszkat. Jest bardzo elastyczna jeśli chodzi o czas i miejsce spotkań (zarówno online jak i twarzą w twarz). Same sesje – świetne – bardzo pomogły mi poukładać pewne sprawy, Patrycja jest niezwykle pomocna, i bardzo sympatyczna. Pobudza swoimi pytaniami do myślenia i postawienia pewnych kwestii w nowej perspektywie:) Bardzo polecam i sama chętnie jeszcze skorzystam z jej usług!

Agata Bromberek

Pracuję z Patrycją Juszkat od kilku miesięcy i nieustannie zaskakuje mnie swoim innowacyjnym i profesjonalnym podejściem do rozwiązywania problemów. Dzięki wspólnym sesjom udało mi się samodzielnie podjąć kilka ważnych decyzji życiowych i zrozumieć swoje potrzeby. Długotrwała współpraca z Patrycją z pewnością każdemu przyniesie pozytywne zmiany. Mi z pewnością.

Ewelina Wiznerowicz

Bardzo sympatyczna i kompetentna osoba. Trafiłam do niej z zamiarem zaplanowania swojej drogi zawodowej. Patrycja pomogła mi odkryć moje mocne strony i zastanowić się nad tym, jak mogę wykorzystywać je na codzień, w pracy. Jej uważne słuchanie pomogło mi się otworzyć, a celne pytania zwróciły uwagę na kwestie, które wcześniej zupełnie pomijałam przy okazji planowania kariery zawodowej. Dzięki Patrycji odkryłam swoje ograniczające przekonania dotyczące rozwoju zawodowego i spojrzałam na wszystko z nowej perspektywy. Razem z Patrycją krok po kroku przeanalizowałam swoje pomysły na rozwój i samodzielnie wybrałam drogę zawodową, która obecnie w 100% odpowiada moim oczekiwaniom.

Opinia anonimowa

Trafiłam do Patrycji w dość trudnym momencie swojego życia. Praca, która miała być strzałem w dziesiątkę, okazała się być zupełnie nietrafionym wyborem, a ja, mimo że miałam jakąś wizję swojej przyszłości, kompletnie nie wiedziałam jak zabrać się jej realizacji. Patrycja ujęła mnie swoją uważnością i serdecznością. Podczas sesji jest bardzo skupiona, trzyma się wyznaczonego celu. Świetnie radziła sobie z moim meandrującym tokiem myśli, a jednocześnie sprawiała, że czułam się ważna, wysłuchana i zrozumiana. Patrycja potrafi zadawać bardzo celne pytania. Jest niezwykle otwarta i komunikatywna. Bardzo pomogło mi też to, że, gdy zajdzie taka potrzeba, potrafi na chwilkę wyjść z roli coacha i podzielić się swoim osobistym doświadczeniem. Po kilku miesiącach spotkań z Patrycją mimo tego, że obiektywnie moja sytuacja niewiele się zmieniła, mentalnie radzę sobie z nią dużo lepiej i znalazłam w sobie siłę i przekonanie, żeby ją zmienić. Bardzo bardzo polecam.

Iga Białaszczyk     

Patrycja jest w pełni profesjonalnym coachem.Potrafi umiejętnie słuchać i wyłapać istotne rzeczy. Niczego nie narzuca, ale zadaje bardzo trafne pytania. Dzięki pracy z Patrycją dokonałam ważnych dla siebie wyborów i teraz, zamiast mało satysfakcjonującego zajęcia robię coś co kocham.

Kasia Owsianna

Czerwony Koliber- szkoła autoprezentacji

Patrycja jest niezwykle profesjonalna. Mobilizuje swoich rozmówców do przemyśleń, do wychodzenia ze swojej strefy komfortu, do spojrzenia na siebie i swoje nawyki z boku. Jednocześnie nie ocenia, sprawia że coachowany chce podjąć trud zmian, dostarcza narzędzi które te zmiany ułatwiają. Patrycja pomogła mi znaleźć w sobie motywację do zmian. Polecam pracę z Patrycją!

Justyna Romanowska

Coaching z Patrycją był krótką aczkolwiek bardzo ciekawą przygodą. Mówiąc językiem metafor „otworzyły się pewne drzwi” co było dla mnie ciekawym i bogatym doświadczeniem, pomocnym na dany moment życia. Dodatkowo dzięki ćwiczeniom realizowanym pod kierunkiem Patrycji miałam możliwość dostrzec nawyki warte zmian i spojrzeć na siebie z innej perspektywy. Polecam Patrycję jako coacha z doświadczeniem, i co kluczowe, zaangażowaniem w to co robi.

Ewa Profaska

Patrycja jest bardzo konkretną osobą, a jednocześnie bardzo ciepłą i serdeczną. Ma dużą wiedzę na temat coachingu oraz umiejętność korzystania z tej wiedzy. To co mi się osobiście spodobało to jasne narzędzia, które wypracowałyśmy z Patrycją podczas naszych spotkań.

Patrycja pokazała mi, że w tak miękkiej dziedzinie jak coaching można pracować na bardzo twardych i konkretnych narzędziach.

Idalia Jur

Patrycja jest osobą bezpośrednią, ciepłą i otwartą na potrzeby coachee. Jako osoba o dużej empatii, potrafi zbudować prawie natychmiastowy i efektywny kontakt ze swoim klientem. Równocześnie stawia umiejętnie pytania i kieruje odpowiednio przebiegiem sesji. Dzięki pomocy Patrycji dokonałam analizy moich życiowych wartości i wytyczyłam cele w rozwoju zawodowym. Dodatkowo, jako osoba zajmująca sie coachingiem wewnątrz firmy, skorzystałam z paru wskazówek i ćwiczeń, które mogą być przydatne podczas moich własnych sesji ze współpracownikami.  A więc Patrycja wykazała się także jako mentorka. Polecam Patrycję jako sprawdzonego, profesjonalnego coacha.

Joanna Tucholska