Czy zdarza Ci się:

Odczuwać silny gniew na dziecko?

Krzyczeć na nie i wypowiadać słowa, które ranią i pozostają w pamięci dziecka?

Stracić kontrolę nad sobą, a chwilę później odczuwać poczucie winy i smutek patrząc na łzy dziecka lub strach w jego oczach?

Przypominać sobie jak Twoi rodzice reagowali impulsywnie i obiecywać sobie, że następnym razem zachowasz spokój, bo nie chcesz, aby Twoje dzieci czuły się tak jak Ty kiedyś?

Spoglądać z miłością na śpiące wieczorem dziecko i postanawiać sobie, że następnym razem będziesz reagować z większą łagodnością i cierpliwością?

I pomimo tego, wciąż czuć w sobie silne emocje, które w jednej chwili przejmują nad Tobą kontrolę i sprawiają, że reagujesz w sposób, który rani dziecko?

Jeżeli odnajdujesz się w tym opisie, podobnie jak ja kiedyś oraz wielu wspaniałych rodziców, z którymi miałam przyjemność pracować; jeśli martwi Cię złość, którą odczuwasz wobec dziecka, i jej negatywne skutki dla jego rozwoju – program „Kocham bez krzyku” może okazać się nieocenioną pomocą.

Dzięki programowi nauczysz się rozpoznawać i radzić sobie ze swoimi emocjami, zanim poczujesz, że tracisz kontrolę. Dotrzesz do myśli zapalników, które wywołują silną reakcję emocjonalną. Nauczysz się efektywnie komunikować z dzieckiem, a także reagować ze spokojem w sytuacjach, kiedy to dziecko odczuwa trudne emocje.

Program oparty jest o 60-minutowe sesje telefoniczne lub online, dostępne z każdego miejsca na świecie, łączy teorię z praktyką i zawsze dopasowany jest do indywidualnych potrzeb (przed sesją otrzymasz drogą mailową arkusz z pytaniami, które pomogą poznać mi Twoje oczekiwania)

Podczas wspólnej pracy otrzymasz wsparcie, cenne wskazówki oraz narzędzia, które pomogą Ci cieszyć się większym spokojem oraz współpracą z dziećmi. Pomiędzy sesjami eksperymentujemy, wdrażamy nowe rozwiązania i uczymy się rozmawiać w taki sposób, aby słyszeć i być usłyszanym.

Program jest rezultatem mojej pasji, wielu lat zgłębiania wiedzy na temat emocji, własnego doświadczenia oraz rozmów i pracy z dorosłymi, którzy borykali się z podobnymi problemami.

Jeżeli pragniesz dołączyć do grona rodziców, którzy dzięki wprowadzeniu wartościowych narzędzi, zmianie sposobu myślenia i spojrzeniu na sytuację z szerszej perspektywy odnaleźli w sobie więcej spokoju, równowagi i dobrego samopoczucia- zapraszam do kontaktu.

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się ze mną telefonicznie i zarezerwuj termin konsultacji.

Patrycja Juszkat

796 236 306

Aby uzyskać więcej informacji odnośnie mojej pracy zapraszam na stronę Referencje


W jaki sposób i jakimi działaniami przyczyniam się do zwiększenia poziomu stresu u mojego dziecka…?

Jest to jedno z najbardziej wartościowych, ale też trudnych pytań, które możemy zadać sobie jako rodzice. Wymaga od nas sporej dojrzałości emocjonalnej, otwartości, a także zdrowego dystansu do siebie. Z miłości i troski o dobro naszych pociech, w dobrych intencjach, często nieświadomie przyczyniamy się do doświadczania przez nie dodatkowego stresu. […]


Jak usłyszeć się nawzajem?

Bycie usłyszanym i zrozumianym to jedne z najważniejszych potrzeb. Większość nieporozumień i konfliktów rodzi się właśnie z poczucia bycia niezrozumianym. Uważne słuchanie jest sztuką, którą możemy praktykować przez całe życie. Jej podstawą jest szczera, autentyczna troska i chęć poznania tego, co czuje, myśli i czego potrzebuje druga strona. Jest to […]


Lista uczuć i emocji

  UCZUCIA I EMOCJE Jak możemy się czuć kiedy nasze potrzeby są zaspokojone: bezpieczni beztroscy dumni energiczni entuzjastyczni kochający łagodni namiętni natchnieni ochoczy oczarowani odprężeni odważni opanowani optymistyczni orzeźwieni otwarci pełni energii pełni nadziei pełni radości pełni spokoju pełni życia pewni siebie pobudzeni podekscytowani podnieceni pogodni poruszeni promienni radośni rozanieleni […]

WIĘCEJ

Co chciałbyś dzisiaj udoskonalić?

Relacje

Dla osób pragnących podnieść jakość swoich relacji

Emocje

Dla osób pragnących zrozumieć swoje emocje oraz zdrowo nimi zarządzać

Komunikacja

Dla osób pragnących cieszyć się lepszą komunikacją, rozumieć oraz być rozumianym

Zdrowy tryb życia

Dla osób, dla które pragną wprowadzić ważne dla zdrowia oraz samopoczucia zmiany

Zmiana nawyków

Dla osób, które pragną zamienić niekorzystne nawyki na bardziej wspierające