You are currently viewing „KOCHAM BEZ KRZYKU”
z Andreą 2011 rok

„KOCHAM BEZ KRZYKU”

 

Zapraszam Was serdecznie do wartościowego i niezwykle praktycznego programu, który pomógł już wielu rodzicom.

Program dedykowany jest dla osób, które na co dzień zmagają się z trudnymi sytuacjami, pośpiechem, nadmiarem obowiązków, brakiem czasu dla siebie, odczuwają stres, a także wiele innych emocji, które prowadzą do wybuchów złości, kłótni, krzyku, krytykowania, ranienia bliskich osób, a następnie do wyrzutów sumienia oraz uczucia smutku i przygnębienia.

Program pozwala lepiej zrozumieć własne emocje, a także myśli i przekonania, które są „iskrą zapalną” i powodują reakcje emocjonalne, które często dotykają bliskie nam osoby.

Podczas trzech miesięcy intensywnej pracy (10 sesji przez telefon lub online z każdego miejsca na świecie) analizujemy, sprawdzamy i eksperymentujemy z nowymi rozwiązaniami.

Każdy człowiek, każde dziecko i każda rodzina są inne i wyjątkowe zarazem, dlatego rozwiązanie, które sprawdza się w jednym domu, niekoniecznie będzie tym właściwym dla innej rodziny. Za każdym razem poszukujemy takich rozwiązań, które będą zgodne z wartościami oraz stylem życia konkretnej rodziny.

Pomiędzy sesjami przyglądamy się sytuacjom, które prowadzą do wybuchów gniewu lub krzyku, sprawdzamy reakcje naszego ciała, pojawiające się emocje oraz myśli. Badamy, które przekonania prowadzą do silnych reakcji emocjonalnych i poszukujemy nowych, prawdziwych, które będą nas wspierać.

Zastanawiamy się wspólnie nad potrzebami: swoimi, partnera, dzieci oraz możliwymi strategiami ich zaspokajania.
Zdarza się, że po raz pierwszy w życiu uczymy się prosić o pomoc- wiele z nas, kobiet, ma w sobie przekonanie, że z wszystkim sobie świetnie radzi, a proszenie o pomoc jest formą przyznania się do „porażki”, wiele z nas oczekuje również, że inni domyślą się i pospieszą z pomocą.

Bardzo mocno wierzę w program „KOCHAM BEZ KRZYKU”. Jest on wynikiem moich wieloletnich obserwacji, doświadczeń oraz zgłębiania wiedzy między innymi z zakresu psychologii, coachingu, oraz neurobiologii.

Program jest skonstruowany w taki sposób, aby zmiany były trwałe i prowadziły do wykształcenia nowych sposobów reagowania, dbania o potrzeby swoje i najbliższych oraz postrzegania tego, co nam się przytrafia każdego dnia.

Uważam, że program jest nieocenioną pomocą dla osób, które krzyczą, reagują gniewem i w konsekwencji odczuwają wyrzuty sumienia i ból.

Rozumiem to, ponieważ samej było mi kiedyś trudno reagować spokojnie, bez emocji. Rozumiem także, co może przeżywać dziecko, kiedy zamiast bezpiecznej, bezwarunkowej miłości otrzymuje krzyk, który boli tak samo, a może nawet bardziej niż uderzenie.

Wiem, jak bardzo może zmienić się sytuacja w naszych domach, kiedy nauczymy się reagować w nowy, nie krzywdzący innych sposób. I rozumiem też, że jest nam trudno, bo w większości przypadków nikt nigdy nie nauczył nas zarządzać naszymi emocjami, wyrażać złość w bezpieczny sposób i komunikować z bliskimi, tak, aby bez krytykowania i oceniania wyrazić nasze uczucia i potrzeby.

Fundamentem programu „KOCHAM BEZ KRZYKU” jest codzienna praktyka, eksperymentowanie z nowymi rozwiązaniami oraz wyciąganie własnych, indywidualnych wniosków.

Do końca lipca program dostępny jest w bardzo korzystnej cenie. Wszystkie zainteresowany osoby zapraszam na bezpłatną konsultację, podczas której będziemy mogli porozmawiać o Waszych oczekiwaniach, wątpliwościach i obawach.

Bardzo zależy mi, aby dzieci w naszych rodzinach dorastały w bezpiecznej atmosferze, mając poczucie bycia kochanymi i szanowanymi. 
Jeżeli również dla Was jest to ważne, bardzo proszę, abyście udostępnili ten artykuł dalej. 
Być może dzięki Waszej pomocy, z programu będą mogli skorzystać rodzice, którzy do tej pory nie znaleźli rozwiązania dla tak ważnego, a zarazem delikatnego problemu.

Bardzo Wam dziękuję.

Z miłością,
Patrycja Juszkat